Detailing łodzi

Tak jak samochody tak i łodzie również nie są odporne na kurz, brud i inne zanieczyszczenia. Utrzymanie łodzi w należytym stanie wymaga odpowiedniego podejścia i dobrania środków, tak aby należycie przygotować się do nadchodzącego sezonu.

20210409_163524
20210413_162103

Wnętrze

Czyszczenie wnętrza łodzi stanowi kluczowy krok w utrzymaniu jej w doskonałej kondycji. Eliminacja zanieczyszczeń, plam i kurzu nie tylko poprawia estetykę, ale również wpływa pozytywnie na komfort pływania. Dbając o czystość, nie tylko zachowujesz elegancki wygląd, ale także zapewne dłuższą żywotność i lepsze warunki wnętrza jednostki.

Doradztwo

Korzystając z naszego bogatego doświadczenia, zawsze jesteśmy chętni podzielić się zdobytą wiedzą na temat tego, jak obchodzić się ze swoją maszyną, oraz oczywiście jak o nią dbać. Jeżeli pojawiają się też pytania dotyczące naszych usług detailingowych - zapraszamy do kontaktu.

20210506_101910

OPINIE

"Serdecznie polecam. Ręce w które z zaufaniem kolejny raz oddaje swoje autko. Pełen profesjonalizm. Samochód wyglada lepiej niż po wyjeździe z salonu. Duża wiedza i pasja. Świetny kontakt i czas realizacji usługi. Dziękuje i do zobaczenia. "

CELINA

"Serdecznie polecam to miejsce wstawiłem auto na komplet mycie sprzątanie . Usługa zrealizowana jednego dnia jakość na najwyższym poziomie "

PIOTR

"Auto wyjechało jak nowe. Wszystko bardzo profesjonalnie, szybko i tanio. Nie spodziewałem się aż tak dobrego efektu. Długo szukałem odpowiedniego miejsca dla mojego samochodu i w końcu znalazłem. W 100 % polecam"

MATEUSZ

"Super.Pozytywnie.Jestem zadowolony z wykonanej tam usługi.Mycie auta z zewnątrz jak i sprzątanie z odkurzaniem oraz myciem w środku.Warto polecić"

ANDRZEJ

PORTFOLIO

Kontakt

Jeśli preferujesz, możesz także skorzystać z poniższego formularza kontaktowego. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytanie najszybciej, jak to możliwe.

 

608 251 013

biuro@rd-detailing.pl

PON - PT 8.00 - 18.00